Grupa Zarmen
ul. Odlewników 20, 42-213 Częstochowa
telefon
+48 34 389 07 00

Slider

Aktualności

Koksownia Częstochowa Nowa wspiera strażaków z OSP Częstochowa - Błeszno

03 sierpnia 2018

Koksownia Częstochowa Nowa przekaże środki finansowe na wykonanie sztandaru, organizację i oprawę uroczystości jego nadania oraz zakup sprzętu ratowniczego z okazji 100. rocznicy powołania Ochotniczej Straży Pożarnej Częstochowa – Błeszno.

czytaj więcej..

„Pożegnanie Lata” czyli Rodzinny Piknik Pracowników Koksownia Częstochowa Nowa

10 lipca 2018

Zarząd Koksowni Częstochowa Nowa Sp. z o.o. zaprasza wszystkich swoich pracowników wraz z rodzinami na Rodzinny Piknik Pracowników pn. „Pożegnanie Lata”.

czytaj więcej..

Koksownia Częstochowa Nowa partnerem finansowym widowiska „Zakochana Czarownica” Teatru Za Jeden Uśmiech

09 lipca 2018

Już 25 lipca 2018 r. Teatr Za Jeden Uśmiech zaprezentuje nowe widowisko artystyczne pt. „Zakochana Czarownica” dla dzieci niesłyszących i niedosłyszących, ze Specjalistycznego Ośrodka Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu.

czytaj więcej..

Koksownia Częstochowa Nowa wspiera podopiecznych stowarzyszenia AMICUS

05 lipca 2018

W ramach współpracy ze stowarzyszeniem AMICUS, Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z .o.o. sfinansuje wyjazd czterech wychowanków na kolonie, które odbędą się w dniach 06 – 19 lipca br. w miejscowości Pewel Ślemieńska koło Żywca.

czytaj więcej..

Złote Godło Najwyższa Jakości Quality International 2018 dla Koksowni Częstochowa Nowa

21 czerwca 2018

Koksownia Częstochowa Nowa otrzymała Złote Godło w programie Najwyższa Jakości Quality International 2018 w kategorii QI product - produkt najwyższej jakości.

czytaj więcej..

Wspieramy młodych żużlowców ze „SPEEDWAY” Częstochowa

21 czerwca 2018

W ramach wieloletniej współpracy Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o. przeznaczyła środki finansowe na remont zdewastowanego w 2000 roku przez pseudokibiców piłkarskich mini toru żużlowego przy ul. Brzegowej w Częstochowie.

czytaj więcej..

24 Koncert Charytatywny „Pomóż Dziecku”

28 maja 2018

4 czerwca 2018 r. odbędzie się 24 Koncert Charytatywny „Pomóż Dziecku” organizowany tradycyjnie przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Częstochowie. Spółka Koksownia Częstochowa Nowa po raz kolejny wspiera finansowo tą szczytną akcję.

czytaj więcej..

Uroczyste obchody Dnia Koksownika

23 maja 2018

Z okazji Dnia Koksownika 18 maja 2018 r. w Ośrodku Pod Grzybkiem w Zawadach odbyła się II Karczma Piwna Koksowni Częstochowa Nowa.

czytaj więcej..

Fotorelacja z wycieczki technicznej do Koksowni Częstochowa Nowa w ramach XXIV Kongresu Użytkowników Pomp

15 maja 2018

czytaj więcej..

II edycja Biegu Charytatywnego "Wybiegaj Życie!"

14 maja 2018

Już 3 czerwca 2018 r. odbędzie się II edycja Biegu Charytatywnego „Wybiegaj Życie!”. Partnerem Głównym tego wyjątkowego wydarzenia została Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o.

czytaj więcej..

Relacja z manewrów pożarowych w Koksowni Częstochowa Nowa

30 kwietnia 2018

Dnia 25 kwietnia br. na terenie Koksowni Częstochowa Nowa przeprowadzone zostały manewry Zakładowej Grupy Ratowniczej KCN oraz Kompanii Gaśniczej Centralnego Odwodu Operacyjnego „Poraj”.

czytaj więcej..

Radosnych Świąt Wielkanocnych

28 marca 2018

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Pracownikom i Współpracownikom Grupy Kapitałowej ZARMEN, Klientom i Partnerom Biznesowym, aby ten wyjątkowy czas był pełen wiary, nadziei i miłości.

czytaj więcej..

Koksownia Częstochowa Nowa Gospodarzem Honorowym XXIV Kongresu Użytkowników Pomp

05 marca 2018

W dniach 10-11 maja br. specjaliści związani z technika pompową spotkają podczas XXIV Kongresu Użytkowników Pomp w Bełchatowie. Gospodarzem Honorowym tegorocznej edycji wydarzenia jest Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o.

czytaj więcej..

Gala Noworoczna GRUPY ZARMEN 2018

15 lutego 2018

Już po raz drugi mamy przyjemność zaprosić Państwa na transmisję na żywo Gali Noworocznej GRUPY ZARMEN. Relację z wydarzenia będzie można oglądać w poniedziałek 19 lutego 2018 roku od godz. 18.00 na nowej stronie internetowej Grupy www.grupa-zarmen.pl

czytaj więcej..

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu Koksowni Częstochowa Nowa

01 lutego 2018

Zobacz Raport CSR Koksowni Częstochowa Nowa Sp. z o.o. za rok 2017, który przedstawia dane z działalności koksowni na rzecz klientów, pracowników, środowiska oraz zaangażowania społecznego.

czytaj więcej..

Koksownia Częstochowa Nowa partnerem XXIII Fluid Mechanics Conference 2018

30 stycznia 2018

W ramach zacieśniania współpracy z Politechniką Częstochowska, Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o. znalazła się w gronie sponsorów konferencji XXIII Fluid Mechanics Conference 2018.

czytaj więcej..

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

05 grudnia 2017

Projekt planowany do zrealizowania w ramach Programu sektorowego: INNOSTAL, Działanie 1.2: Sektorowe programy B+R, Priorytet I: Wsparcie prowadzenia prac B+R przez przedsiębiorstwa – konkurs 7/1.2/2017.

czytaj więcej..

„Pierwszy koks” z nowej, szerokokomorowej baterii 4 bis

27 listopada 2017

24 listopada 2017 r. w Koksowni Częstochowa Nowa Sp. z o.o. odbyła się uroczystość uruchomienia baterii koksowniczej 4 bis do produkcji wysokojakościowego koksu odlewniczego i pozyskania z niej pierwszego surowca.

czytaj więcej..

Koksownia Częstochowa Nowa uruchomiła nowoczesną baterię koksowniczą

24 listopada 2017

W piątek 24 listopada br. Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o. uruchomiła nowoczesną baterię 4 bis dedykowaną do produkcji wysokojakościowego koksu odlewniczego. Dzięki tej wartej ponad 163 mln zł inwestycji koksownia zwiększy produkcję o 25 proc. rocznie, umacniając swoją pozycję na rynku koksu. Generalnym Realizatorem Inwestycji była firma ZARMEN Sp. z o.o.

czytaj więcej..

Nowoczesna instalacja gazu koksowniczego Jurajskim Produktem Roku

16 listopada 2017

W środę 15 listopada 2017 r. odbyła się uroczysta gala podsumowująca I Jurajski Kongres Gospodarczy oraz XVII już edycję konkursu „Jurajski Produkt Roku”. Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o. otrzymała pierwsza nagrodę w kategorii produkt w dziedzinie ekologii, ochrony środowiska, odnawialnych źródeł energii za „Nowoczesną instalację oczyszczania gazu koksowniczego”.

czytaj więcej..

KCN zaprasza na „Moonlight Vehicle”

18 października 2017

W najbliższą sobotę 21 października 2017 r. odbędzie się premiera niezwykłego spektaklu „Moonlight Vehicle”. Polsko-amerykańskie widowisko muzyczne, przeniesie widzów w niepowtarzalną podróż do Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej lat 30-tych.

czytaj więcej..

KCN wspiera siatkarzy Norwid Częstochowa

04 września 2017

Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z. o.o. (KCN) - uznany na ryku europejskim producent najwyższej jakości koksu, produktów węglopochodnych i gazu koksowniczego - została oficjalnym Sponsorem Klubu Sportowego Norwid Częstochowa.

czytaj więcej..

Wychowankowie placówek oświatowo-wychowawczych z Częstochowy odwiedzili Centrum Nauki Kopernik

19 lipca 2017

Dnia 19 lipca br. 49 wychowanków domów dziecka wraz z opiekunami, odwiedziło największe centrum nauki w Polsce, czyli warszawskie Centrum Nauki Kopernik. Wycieczkę dla młodzieży zorganizowała należąca do Grupy Kapitałowej ZARMEN, Koksownia Częstochowa Nowa.

czytaj więcej..

Twoja kariera zaczyna się w Koksowni Częstochowa Nowa

18 lipca 2017

W związku z rozruchem nowej, ekologicznej baterii koksowniczej i oddaniem do użytku nowego wydziału produkcji węglopochodnych, koksownia rozpoczyna letnią rekrutację pracowników.

czytaj więcej..

Rozpalenie innowacyjnej baterii koksowniczej nr 4 bis

15 lipca 2017

Z końcem trzeciego kwartału 2017 r. Koksownia Częstochowa Nowa planuje uruchomienie nowej, innowacyjnej baterii koksowniczej nr 4 bis, która będzie produkować wysokojakościowy koks odlewniczy w ilości 220 000 ton rocznie.

czytaj więcej..

Inauguracja budowy baterii 4 bis

23 czerwca 2016

W dniu 23 czerwca br. w Wiśle odbyła się gala inauguracyjna budowy baterii koksowniczej 4 bis. Gospodarzem uroczystości był Zarząd Koksowni Częstochowa Nowa, na terenie której realizowana jest inwestycja. Budowę baterii rozpoczęto w listopadzie 2015 r., a jej uruchomienie planowane jest w III kwartale 2017 r.

czytaj więcej..