Grupa Zarmen
ul. Odlewników 20, 42-213 Częstochowa
telefon
+48 34 389 07 00

Slider

Uroczyste obchody Dnia Koksownika

23 maja 2018

Z okazji Dnia Koksownika 18 maja 2018 r. w Ośrodku Pod Grzybkiem w Zawadach odbyła się II Karczma Piwna Koksowni Częstochowa Nowa. Wydarzenie prowadził doskonale znany publiczności w całej Polsce piosenkarz i satyryk, wcześniej jeden z filarów Kabaretu "Rak” Grzegorz Poloczek z Zespołem. 

Uczestniczyli w niej pracownicy Koksowni, przedstawiciele spółek z GRUPY ZARMEN oraz zaproszeni goście, w tym przedstawiciele władz miasta Częstochowy, reprezentanci uczelni wyższych, jednostek naukowych i związków zawodowych, partnerzy biznesowi, a także przedstawiciele firm z branży hutniczej, górniczej, koksowniczej i energetycznej oraz kolejarze. 

- Z okazji Dnia Koksownika życzę wszystkim Pracownikom, a w szczególności Jubilatom, samych sukcesów i pomyślności w życiu zawodowym i osobistym – powiedziała witając wszystkich gości Sylwia Williams-Bola, Wiceprezes Zarządu Koksowni Częstochowa Nowa Sp. z o.o. - W imieniu Zarządu i Załogi Koksowni dziękuję Panu Prezesowi Zbigniewowi Koncewiczowi oraz Zarządowi Spółki ZARMEN za osobiste, wielkie zaangażowanie w rozwiązywanie trudnych problemów i wspieranie rozwoju koksowni. Dziękuję także władzom firm z GRUPY ZARMEN za wieloletnią współpracę i wszelką pomoc – dodała.

Pracownikom, Jubilatom Koksowni z długoletnim (30, 35, 40 i 45-letnim) stażem pracy, Zarząd Koksowni złożył podziękowania i wręczył dyplomy pamiątkowe oraz drobne upominki. 

- Koksownictwo to ciężka praca i trudna branża w bardzo konkurencyjnym otoczeniu. Jestem jednak przekonana, że mając tak wspaniałych, mądrych, odpowiedzialnych pracowników i partnerów – pokonamy wszelkie trudności i sprostamy europejskiej oraz światowej konkurencji, zapewniając rozwój firmie, a tym samym lepszą przyszłość naszym pracownikom, ich rodzinom i społeczności miasta Częstochowy – podsumowała Sylwia Williams-Bola.wszystkie aktualności