Grupa Zarmen
ul. Odlewników 20, 42-213 Częstochowa
telefon
+48 34 389 07 00

Slider

Koksownia Częstochowa Nowa partnerem finansowym widowiska „Zakochana Czarownica” Teatru Za Jeden Uśmiech

09 lipca 2018

Już 25 lipca 2018 r. Teatr Za Jeden Uśmiech zaprezentuje nowe widowisko artystyczne pt. „Zakochana Czarownica” dla dzieci niesłyszących i niedosłyszących, będących pod opieką Specjalistycznego Ośrodka Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu w Częstochowie. Partnerem finansowym wydarzenia jest Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o. 

Teatr Za Jeden Uśmiech organizuje bezpłatne przedstawienia teatralne dla dzieci spędzających czas w szpitalach i ośrodkach rehabilitacyjnych, dzięki którym pacjenci na chwilę zapominają o bólu i przenoszą się w świat baśniowych opowieści.

„Zakochana Czarownica” to widowisko artystyczne o wesołych perypetiach czarownicy Gryzeldy, która upiera się poślubić młodego księcia. Kiedy zamieszczenie anonsu nie przynosi rezultatu, przedsiębiorcza wiedźma wymyśla kolejne fortele: przebiera się za staruszkę, szykuje napoje miłosne, a nawet posuwa się do porwania wybranka. W rezultacie – na skutek własnego roztrzepania – przemienia samą siebie w ropuchę. Czy książę wykaże się wspaniałomyślnością i odczaruje sympatyczną, choć szaloną czarownicę?wszystkie aktualności