Grupa Zarmen
ul. Odlewników 20, 42-213 Częstochowa
telefon
+48 34 389 07 00

Slider

Kontakt

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Handlowy
Sylwia Williams-Bola

  • email: sylwia.williams@koksownianowa.pl
  • tel. +48 32 783 49 51
  • tel. kom. +48 505 028 924

Sprzedaż koksu i produktów węglopochodnych

  • email: biuro-handlowe@koksownianowa.pl

Kierownik Biura Sprzedaży i Marketingu
Izabela Pustułka

  • email: izabela.pustulka@koksownianowa.pl
  • tel. +48 32 783 49 53
  • tel. kom. +48 509 954 519

Beata Krupa

  • email: beata.krupa@koksownianowa.pl
  • tel. +48 32 783 49 52
  • tel. kom. +48 607 671 448

Jakub Sowiński

  • email: jakub.sowinski@koksownianowa.pl
  • tel. +48 32 783 49 55
  • tel. kom. +48 501 410 136

Paulina Gątkiewicz

  • email: paulina.gatkiewicz@koksownianowa.pl
  • tel. +48 32 783 49 55
  • tel. kom. +48 695 582 947

Kierownik Biura Obsługi Handlu i Logistyki
Jolanta Rybińska

  • email: jolanta.rybinska@koksownianowa.pl
  • tel. +48 34 389 07 90
  • tel. kom. +48 607 775 060

Sprzedaż detaliczna

  • tel. kom. +48 34 389 07 49

Agata Kołakowska

  • email: agata.kolakowska@koksownianowa.pl

Zaopatrzenie

Piotr Pietruszczak

  • email: piotr.pietruszczak@koksownianowa.pl
  • tel. +48 34 389 07 23
  • tel. kom. +48 662 137 738

Sebastian Wolak

  • email: sebastian.wolak@koksownianowa.pl
  • tel. +48 34 389 07 32
  • tel. kom. +48 785 500 535

Izabela Bednarek

  • email: izabela.bednarek@koksownianowa.pl
  • tel. +48 34 389 07 32
  • tel. kom. +48 785 906 540

Kierownik Działu Kadr i Spraw Socjalnych
Paulina Surmik

  • email: paulina.surmik@koksownianowa.pl
  • tel. +48 34 389 07 30
  • tel. kom. +48 662 137 733

Agnieszka Bargieł

  • email: agnieszka.bargiel@koksownianowa.pl
  • tel. +48 34 389 07 31
  • tel. kom. +48 664 008 877

Monika Myga

  • email: monika.myga@koksownianowa.pl
  • tel. +48 34 389 07 31