portal klienta Konsorcjum producentów koksu

Kontakt

Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o. 

ul. Odlewników 20, 42-213 Częstochowa

  • email: biuro@koksownianowa.pl
  • tel./fax. +48 34 389 07 00 
     

Biuro Sprzedaży

  • email: biuro-handlowe@koksownianowa.pl
     

Dyrektor Sprzedaży 

Elżbieta Bąkiewicz 
  • email: elzbieta.bakiewicz@koksownianowa.pl
  • tel. +48 34 389 07 20
  • tel. kom. +48 667 881 111
     

Kierownik Biura Sprzedaży 

Marta Pilarska
  • email: marta.pilarska@koksownianowa.pl
  • tel. +48 34 389 07 46
  • tel. kom. +48 885 396 131

     

Biuro Logistyki

Kierownik Biura Logistyki

Katarzyna Nowakowska
  • email: katarzyna.nowakowska@koksownianowa.pl
  • tel. +48 34 389 07 90
  • tel. kom. +48 695 582 947
     

Specjalista ds. Spedycji 

Michał Trybuła
  • email: michal.trybula@koksownianowa.pl
  • tel. +48 34 389 07 76
  • tel. kom. +48 785 297 539

Dyrektor Pracy i Administracji 

Paulina Surmik
  • email: paulina.surmik@koksownianowa.pl
  • tel. +48 34 389 07 03
  • tel. kom. +48 662 137 733
     

Biuro Zarządzania Zasobami Ludzkimi

  • email: kadry@koksownianowa.pl
  • tel. +48 34 389 07 30 / 31

Biuro Zakupów - Zakup Materiałów i Surowców 

Kierownik Biura Zakupów

Piotr Pietruszczak
  • email: zakupy@koksownianowa.pl
  • tel. +48 34 389 07 23
  • tel. kom. +48 662 137 738
     

Specjalista ds. Zakupu Materiałów i Surowców

Sebastian Wolak
  • email: sebastian.wolak@koksownianowa.pl
  • tel. +48 34 389 07 32
  • tel. kom. +48 785 500 535
     

Specjalista ds. Zakupu Materiałów i Surowców

Izabela Bednarek
  • email: izabela.bednarek@koksownianowa.pl
  • tel. +48 34 389 07 32
  • tel. kom. +48 785 906 540

KOKS WIELKOPIECOWY KOKS WIELKOPIECOWY

GAZ KOKSOWNICZY GAZ KOKSOWNICZY

WĘGLOPOCHODNE WĘGLOPOCHODNE

KOKS ODLEWNICZY KOKS ODLEWNICZY