portal klienta Konsorcjum producentów koksu

Kontakt

Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o. 

ul. Odlewników 20, 42-213 Częstochowa

  • email: biuro@koksownianowa.pl
  • tel./fax. +48 34 389 07 00 

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Handlowy

Elżbieta Bąkiewicz
  • email: elzbieta.bakiewicz@koksownianowa.pl
  • tel. kom. +48 667 881 111

Biuro Sprzedaży

  • email: biuro-handlowe@koksownianowa.pl
Łukasz Łagodziński
  • email: lukasz.lagodzinski@koksownianowa.pl
  • tel. +48 32 783 49 55
  • tel. kom. +48 691 520 315
Beata Krupa
  • email: beata.krupa@koksownianowa.pl
  • tel. +48 32 783 49 52
  • tel. kom. +48 607 671 448
Jakub Sowiński
  • email: jakub.sowinski@koksownianowa.pl
  • tel. +48 32 783 49 55
  • tel. kom. +48 501 410 136

Biuro Logistyki

Michał Trybuła
  • email: michal.trybula@koksownianowa.pl
  • tel. +48 34 389 07 76
  • tel. kom. +48 785 297 539
Katarzyna Nowakowska
  • email: katarzyna.nowakowska@koksownianowa.pl
  • tel. +48 34 389 07 90
  • tel. kom. +48 695 582 947

Biuro Zarządzania Zasobami Ludzkimi

  • email: kadry@koksownianowa.pl
  • tel. +48 34 389 07 30 / 31
     

Dyrektor Pracy i Administracji 

Paulina Surmik
  • email: paulina.surmik@koksownianowa.pl
  • tel. +48 34 389 07 30
  • tel. kom. +48 662 137 733

Biuro Zakupów - Zakup Materiałów i Surowców 

Kierownik Biura Zakupów

Piotr Pietruszczak
  • email: zakupy@koksownianowa.pl
  • tel. +48 34 389 07 23
  • tel. kom. +48 662 137 738
Sebastian Wolak
  • email: sebastian.wolak@koksownianowa.pl
  • tel. +48 34 389 07 32
  • tel. kom. +48 785 500 535
Izabela Bednarek
  • email: izabela.bednarek@koksownianowa.pl
  • tel. +48 34 389 07 32
  • tel. kom. +48 785 906 540

KOKS WIELKOPIECOWY KOKS WIELKOPIECOWY

GAZ KOKSOWNICZY GAZ KOKSOWNICZY

WĘGLOPOCHODNE WĘGLOPOCHODNE

KOKS ODLEWNICZY KOKS ODLEWNICZY