portal klienta Konsorcjum producentów koksu

Gala Noworoczna GRUPY ZARMEN 2018

2018-02-15 16:20:40

Transmisja on-line.

Już po raz drugi mamy przyjemność zaprosić Państwa na transmisję na żywo Gali Noworocznej GRUPY ZARMEN. Uroczystość tradycyjnie już odbędzie się w Operze Krakowskiej. Relację z wydarzenia będzie można oglądać w poniedziałek 19 lutego 2018 roku od godz. 18.00 na nowej stronie internetowej Grupy Kapitałowej ZARMEN www.grupa-zarmen.pl

Jak co roku dokonamy podsumowania naszych osiągnięć, omówimy nowe cele i wyzwania na kolejny rok oraz nagrodzimy naszych najlepszych pracowników za wybitne osiągnięcia zawodowe oraz wzorową postawę w codziennej pracy na rzecz Grupy Kapitałowej ZARMEN w 2017 roku. 

Ta wyjątkowa i jedyna w roku uroczystość będzie przeplatana występami gwiazd polskiej, jak i zagranicznej sceny muzycznej przy akompaniamencie niezawodnej orkiestry „Jacek Tarkowski Band”. Czeka nas również wiele atrakcji, których oczywiście (tradycyjnie) nie zdradzimy. 

Po zakończeniu uroczystości na stronie w nowej odsłonie GRUPY ZARMEN www.grupa-zarmen.pl, będą Państwo mogli znaleźć listę nagrodzonych pracowników oraz przeczytać relację z tego niezwykłego dla nas wydarzenia. 
 

Program Gali Noworocznej GRUPY ZARMEN 2018:

  • uroczyste otwarcie Gali,
  • wręczenie wyróżnień pracownikom GRUPY ZARMEN za osiągnięcia w pracy zawodowej w roku 2017,
  • koncert gwiazd przy akompaniamencie  orkiestry „Jacek Tarkowski Band”.


Zapraszamy na transmisję Gali Noworocznej, która rozpocznie się 19 lutego o godzinie 18:00. Kliknij w poniższy przycisk, aby przejść do strony z transmisją.


wszystkie artykuły
KOKS WIELKOPIECOWY KOKS WIELKOPIECOWY

GAZ KOKSOWNICZY GAZ KOKSOWNICZY

WĘGLOPOCHODNE WĘGLOPOCHODNE

KOKS ODLEWNICZY KOKS ODLEWNICZY