portal klienta Konsorcjum producentów koksu

Piknik Rodzinny Pracowników Koksownia Częstochowa Nowa "Pożegnanie Lata" 2019

2019-09-13 09:10:00

W ostatnią sobotę sierpnia Pracownicy Koksowni Częstochowa Nowa Sp. z o.o. wraz z rodzinami bawili się w Olsztynie na pikniku rodzinnym „Pożegnanie lata” zorganizowanym przez Zarząd Spółki. Była to dobra okazja do bliższego poznania oraz spędzenia czasu w gronie najbliższych współpracowników. Zarząd reprezentowali: Prezes Zarządu - Dyrektor Zarządzający Pan Marek Serafin i Wiceprezes Zarządu – Dyrektor Techniczny Pan Robert Paszak. W Pikniku wzięło udział ok. 500 osób, w tym Pracownicy z Rodzinami i zaproszeni goście. 

Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla wszystkich grup wiekowych, poczynając od najmłodszych, a kończąc na tych najstarszych. W wiosce dziecięcej, chłopcy i dziewczęta rysowali kredkami, malowali farbami, robili mydlane bańki, stawiali budowle „Boba Budowniczego”, pokonywali namiotowy tor przeszkód, bawili się w suchym zamkowym basenie. Oblegane były również trampoliny i dmuchańce dostosowane dla dzieci i dorosłych.

Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz młodych żużlowców z UKS Speedway Rędziny oraz możliwość obejrzenia z bliska najnowocześniejszego wozu strażackiego udostępnionego przez OSP Błeszno.

W trakcie wydarzenia odbywały się liczne konkursy z nagrodami, w których brali udział wszyscy obecni na pikniku oraz konkurs dla pracowników Spółki, w którym do wygrania było ponad 50 cennych nagród. Zwieńczeniem Rodzinnego Pikniku był emocjonujący pokaz ognia. 


wszystkie artykuły
KOKS WIELKOPIECOWY KOKS WIELKOPIECOWY

GAZ KOKSOWNICZY GAZ KOKSOWNICZY

WĘGLOPOCHODNE WĘGLOPOCHODNE

KOKS ODLEWNICZY KOKS ODLEWNICZY