portal klienta Konsorcjum producentów koksu

Koksownia Częstochowa Nowa partnerem finansowym widowiska „Zakochana Czarownica” Teatru Za Jeden Uśmiech

2018-07-09 13:30:00

Już 25 lipca 2018 r. Teatr Za Jeden Uśmiech zaprezentuje nowe widowisko artystyczne pt. „Zakochana Czarownica” dla dzieci niesłyszących i niedosłyszących, będących pod opieką Specjalistycznego Ośrodka Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu w Częstochowie. Partnerem finansowym wydarzenia jest Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o. 

Teatr Za Jeden Uśmiech organizuje bezpłatne przedstawienia teatralne dla dzieci spędzających czas w szpitalach i ośrodkach rehabilitacyjnych, dzięki którym pacjenci na chwilę zapominają o bólu i przenoszą się w świat baśniowych opowieści.

„Zakochana Czarownica” to widowisko artystyczne o wesołych perypetiach czarownicy Gryzeldy, która upiera się poślubić młodego księcia. Kiedy zamieszczenie anonsu nie przynosi rezultatu, przedsiębiorcza wiedźma wymyśla kolejne fortele: przebiera się za staruszkę, szykuje napoje miłosne, a nawet posuwa się do porwania wybranka. W rezultacie – na skutek własnego roztrzepania – przemienia samą siebie w ropuchę. Czy książę wykaże się wspaniałomyślnością i odczaruje sympatyczną, choć szaloną czarownicę?


wszystkie artykuły
KOKS WIELKOPIECOWY KOKS WIELKOPIECOWY

GAZ KOKSOWNICZY GAZ KOKSOWNICZY

WĘGLOPOCHODNE WĘGLOPOCHODNE

KOKS ODLEWNICZY KOKS ODLEWNICZY