portal klienta Konsorcjum producentów koksu

Zmiany w składzie zarządu Koksowni Częstochowa Nowa Sp. z o.o.

2018-09-05 08:00:00

Informujemy, iż z dniem 31 sierpnia 2018 r. Pan Józef Lis, pełniący funkcję Prezesa Zarządu Spółki zakończył współpracę z Koksownią Częstochowa Nowa Sp. z o. o. na dotychczasowym stanowisku.

Serdecznie dziękujemy Panu Lisowi za sześcioletnią współpracę, profesjonalizm, fachowość i skuteczne zarządzanie spółką Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o. Dzięki zaangażowaniu Pana Lisa Koksownia stała się jedną z najnowocześniejszych firm w swojej branży w Europie. Dziękujemy również za bardzo cenne rady i wskazówki w codziennej pracy, a korzystając z okazji  gratulujemy wielu sukcesów, które Pan osiągnął stojąc na czele naszej firmy.

Jednocześnie z całego serca życzymy Panu Lisowi długich lat życia w dobrym zdrowiu i niesłabnących sił, aby udało się Panu zrealizować wszystkie niespełnione do tej pory plany i marzenia. 

Józef Lis


Informujemy również, że z dniem 1 września 2018 r. funkcję Prezesa Zarządu oraz stanowisko Dyrektora Zarządzającego Spółki Koksownia Częstochowa Nowa objął Pan Marek Serafin. Panu Prezesowi Markowi Serafinowi serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów zawodowych, wytrwałości w realizacji zadań na nowo powierzonym stanowisku oraz satysfakcji z efektów działania.

Prezes Marek Serafin


wszystkie artykuły
KOKS WIELKOPIECOWY KOKS WIELKOPIECOWY

GAZ KOKSOWNICZY GAZ KOKSOWNICZY

WĘGLOPOCHODNE WĘGLOPOCHODNE

KOKS ODLEWNICZY KOKS ODLEWNICZY