portal klienta Konsorcjum producentów koksu

Zmiany w Zarządzie Koksowni Częstochowa Nowa 

2019-12-02 10:00:00

Z dniem 1 grudnia 2019 r. na funkcję Wiceprezesa Zarządu Koksowni Częstochowa Nowa Sp. z o.o. powołano Panią Elżbietę Bąkiewicz, która została również zatrudniona na stanowisku Dyrektora Handlowego.

Pani Elżbieta Bąkiewicz jest absolwentem Politechniki Świętokrzyskiej, mgr Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz MBA na Uniwersytecie L. Koźmińskiego. 

W czasie całej swojej dotychczasowej karierze zawodowej zajmowała się handlem międzynarodowym oraz eksportem. Jej sukcesy zawodowe poparte są referencjami i wynikami finansowymi firm z którymi współpracowała. 

Karierę zawodową rozpoczęła w 1998 r., jako Specjalista ds. Handlu i Marketingu w firmie Liquid Fuels Sp. z o.o., zajmując się systemami grzewczymi. W latach 2002-2005 odpowiedzialna była za handel w CHABER S.A. i SPI JEDNOŚĆ. W 2005 roku została Dyrektorem Handlowym ds. Eksportu w firmie CHOJECKI Sp. z o.o., gdzie przez 8 lat zarządzała działem sprzedaży i grupą eksportową, silnie rozwijając rynek eksportowy. Od 2013 r., jako Dyrektor Handlowy ds. Eksportu w firmie Bogutti Sp. z o.o. z sukcesem opracowała strategię rozwoju firmy, zbudowała od podstaw dział handlowy i wprowadziła firmę na zagraniczne rynki zbytu.


wszystkie artykuły
KOKS WIELKOPIECOWY KOKS WIELKOPIECOWY

GAZ KOKSOWNICZY GAZ KOKSOWNICZY

WĘGLOPOCHODNE WĘGLOPOCHODNE

KOKS ODLEWNICZY KOKS ODLEWNICZY